Centrumogrodniczne.plSUBSKRYBUJ: http://bit.ly/GREEN_CANOE ABC DOMU: https://www.youtube.com/watch?v=CYlDE... NASZA GRUPA NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/groups/QUALITEAMGREENCANOE/?fb_dtsg_ag=AdxZYWTb_FqZSB1-lnXlIW3YjX484rVfsSKVaWvOgBZBVQ%3AAdxKayPiVT8h96A0HwG6E-shXgFfWsQXh8joxDpxVPe93Q CZYTAJ: http://www.greencanoe.pl/ OGLĄDAJ: https://www.instagram.com/green.canoe SKLEP VENUE: venuestory.pl Kanał Domini. 6 błędów przy zakładaniu ogrodu - OGRÓD - Dominik Strzelec and GREEN CANOE.
- Nawet jak mialam projekt to najpierw trzeba miec jakom insiracje bo zawsze tak bylo .potem mozna cos kombinowac..a kase mam malo wiec duzo rzeczy kupuje tanio.i nie trzeba od razu wywalic ..a widze ze projektanci zrobili ogrod sasiadcce a ona mowi taki ogrod za tyle kasy i tak lyso to ona dziekuje ..ogrod tos a lata pracy i jesli ktos chc emiec ogrod i nic nie robic to na bloki musi albo iglaki posadzic ..ja tam uwielbiam ogrod i sama sobie robie nawet oczko
Zerknij sobie też i tu enterserwislublin.pl więcej to już w google trzeba. - 1500m? No to nieźle! To i tak dużo
- Rewelacyjny pomysł z książką - chętnie poczytałabym tez o chorobach roślin (szczególnie moich ukochanych hortensji ) ze zdjęciami liści , kwiatostanów itp i sposobach walki z nimi szczególnie z zastosowaniem metod ekologicznych ,
- Pomysl z ksiazka 👍
- Super ,porady bald prawdziwe i rossadne
- Oooo... mój ogród to dużo (żeby nie powiedzieć większość) przypadków ;-( W tym roku szukam klucza - jak zachowując to co jest (nie umiem wyrzucać), wprowadzić harmonię.
A dawniej prześliczny ogródeczek mojej Mamy - z bylinami, którego nie umiem jako Ona pielęgnować, to największe wyzwanie.
Wasze filmiki są świetne, dziękuję.
Co z książką wspólną?
Dominiku jak zdobyć Twoją?
- Jak mozna skontaktoway się Dominkiem w sprawie projektu ogrodu I tarasu ?
- Młodzi niech sadzą malutkie i mają czas poczekać, jak się ma po 50tce i chce się doczekać efektów przed śmiercią, to lepiej kupić większe.
- Jakie rośliny polecacie na działkę, która ma wysokie wody gruntowe? 🙂
- Uwielbiam Was ale jeszcze ksiazki p. Dominika niestety jeszcze nienabylam😢
- Super
- Szacunek dla Pana Dominika. Pozdrawiam Serdecznie
- Dziękuję za ten film, bardzo pomocny. Ostatnio z mężem znaleźliśmy firmę Clean Garden która pomogła i nauczyla nas jak się można profesjonalnie uporać ze swoim zaniedbanym ogrodem :)
- Ó
- A ja zawsze sprawdzam stanowiska. I udaje się, że rozwój roślin przekracza moje oczekiwania :) ale zdążą się też, że mimo sprawdzenia podłoża coś padnie. Na szczęście rzadko... Ważne jest to kiedy sądzimy rośliny. Myślę że to kwestia, o której też wiele ludzi zapomina a jest bardzo ważna.
- Pozdrowionka dla prowadzacych.
- Jestem Za książką 🙂
- Czy jest już książka?
- Program bardzo pouczający. Bardzo lubię programy Pana Dominika. Super projekty.
- Witam. Ja chcę założyć ogród w Islandii. Ziemia niezbyt żyzna, bardzo wietrznie. Jakie rośliny mogą nadawać się i przetrwać w takim klimacie. Czy jakies drzewo owocowe by sie nadawalo (śliwka,wiśnia, jabłoń...)? Dodam, że absolutnie nie znam się na ogrodnictwie.