Centrumogrodniczne.plOglądamy projekt małego ogrodu DIY przy szeregowcu! Zobacz pomysłową aranżację ogrodu oraz sprawdzone triki na piękny ogród tanim kosztem. W tym odcinku rozmawiam z Moniką z bloga Moo Design, która na Osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana koło Poznania samodzielnie urządziła nowoczesny ogród 75 m2 z lustrem, tarasem z desek kompozytowych oraz podwyższeniem dla roślin. Poznaj praktyczn. Oglądamy PIĘKNY mały ogród. Projekt ogrodu 75m2 z lustrem. Jak zbudować taras i urządzić mały ogród?.
- Nie ukrywam że szału nie ma.
Tu sobie zobacz testy na koronawirusa Rzeszów myśle że jest ok, - Pytank o Bruk-Bet. Miał ktoś do czynienia?
- Ja własnie szukam kogoś od płyt brukowych wielkoformatowych i chyba skończy się na Bruk Bet, chyba że macie jakiś inny pomysł?
- WOW.. i to się nazywa ogródek :D Jestem pod wrażeniem. Ciekawe i dobre materiały zastosowane do budowy. Jakby ktoś nie miał pomysłu na projekt to polecam sprawdzić Bruk Bet. Ja w ogóle nie wiedziałem, że oni robią takie rzeczy. Ogród na nowej działce zaprojektowali bezbłędnie. Szkoda, że nie mogę wstawić zdjęć.
- W małym ogrodzie świetnie sprawdza sie takie kwietniki: https://www.woodandplay.pl/Kwietnik-Piramida-120-x-120-x-87-modrzew-p902. Moja koleżanka ma taki, a w nim mnóstwo kwiatów, które tworza piorunujący efekt :)
- Bardzo mi się tutaj podoba,zostawiam coś po sobie i zapraszam w moje skromne progi gdzie można zobaczyć kaktusy,sukulenty,skalniaki i inne rośliny egzotyczne ;-)
- wypoczynek z lustrem, nonono o takim jeszcze nie slyszalam
- Z czego jest polot? Czy to z naturalnuch patykow czy tworzywa pvc? Nie eygina sie od wiatru?
- nie ukrywam, nie ukrywam i nie ukrywam co drugie zdanie, co za elokwencja
- Czy ptaki nie uderzają w to lustro? Miałabym tutaj obawy przed montażem. Ładny klomb, zadbany trawnik. Przyjemnie, chociaż wolę ogrody bardziej w wiejskim stylu.
- za mały ogród :(
- Tyle razy co było powiedziane "nie ukrywam" świadczy że coś ukrywają ;)
- No, nie ukrywam, że przez to, że obie co chwile nic nie ukrywały.. nie udało mi sie obejrzeć dalej niż do 7 min...szkoda. Ładny ogródek😊
- Piękny ogród to też oświetlenie. Ja kupiłam kule ogrodowe w lumenpro.pl, dają uroczy efekt i są podłączane zwykłą wtyczką do gniazdka. Wystarczy mieć słupek z gniadkami na ogrodzie. Takie kule można postawić na tarasie czy balkonie. Można je swobodnie przestawiać wg potrzeb.
- Bardzo ładna trawa
- Bardzo ładnie. Wzorowałem się trochę, dodałem odpowiednie oświetlenie kupione na LumenPro.pl i czekam na cieplejsze dni :)
- Prowadząca jesteś extra
- I oczywiście tuje! 😭
- A co ukrywasz gdy nie nie ukrywasz?🤣
- 💛