Centrumogrodniczne.plJak co tydzień, w poniedziałek, zapraszamy na kalendarium prac w ogrodzie. 🍂 W tym tygodniu żegnamy wrzesień, a witamy październik... I rozpoczynamy kolejny "Tydzień w Ogrodzie". 🍂🌾🍂 Linki : Facebook : https://www.facebook.com/izabella.schick Blog : https://ogrodnacodzien.pl/ Instagram : https://www.instagram.com/ogrod_na_co_dzien/ #tydzieńwogrodzie #kalendarzogrodnika #kalend. Październik w ogrodzie. Kalendarz ogrodnika na 27.09 - 03.10. Prace ogrodnicze w październiku.
- 👍👍👍
A zaglądaliście tu? - skribsy.com myśle że jest ok, - 👏👏
- 😊
- Cudowne kociaki, skradły filmik i serce <3
- Dzięki za wspaniały film pozdrawiam serdecznie 😘💕
- Witam
- Mam postanowienie👌jedno jabłko dziennie👍
- Jaki śliczniutki koteczek. 😻😻😻🐈🐈🐈🐱🐱🐱
- Pani Izo a czy maliny mozna tez na wiosne sadzic?
- Hmmmmm... Pani Izabello Pani filmiki powinny ukazywac sie co dzien nowe...
- Dzień dobry mam koleżankę która jest wielką wielbicielka jabłek i właśnie ostatnio przytoczyła mi to przysłowie jaki fajny zbieg okoliczności Pozdrawiam i czekam na następny odcinek zawsze się czegoś mądrego dowiaduję
- 👍😁👍🌻🌾🐈🐱🐈
- Cudowny materiał! A ten kotek w 2:30 minucie, sama słodycz ❤️
- Bardzo sobie cenię ta serię filmów, ale "zachecanie" do przebywania kotow w ogrodach to jakieś poważne nieporozumienie i podgląd sprzed dekad, sprzed wielu wielu ważnych badań naukowych. Obecnie już wiemy z całą pewnością że niezbędne jest ograniczenie swobodnego poruszania się kotów, szczególnie w miejscach gdzie ptaki mają swoje azyle, miejsca do gniazdowania, lub karmniki, jeżeli nie chcemy stracić bezpowrotnie wielu gatunków małych ptaków. Koty nie są gatunkiem naturalnym , są gatunkiem domowym, stworzonym przez człowieka, wprowadzanym przez niego do środowiska w absurdalnie dużych ilościach, abstrakcyjnych w przypadku jakiegokolwiek innego drapieżnika, oraz nie podlegającym naturalnym mechanizmom populacyjnym, przez karmienie, leczenie itd. Robiąc w ten sposób nie dajemy ptakom szans i wyraźnie widać to w spadającej co roku liczebności wieku gatunków małych ptaków. Kot swobodnie poruszający się po ogrodzie wyklucza się z tworzeniem miejsc sprzyjających ptakom i bardzo bym w ich imieniu prosiła nie udzielać szkodliwych porad, oraz sięgnąć do licznych publikacji jednoznacznie obrazujących dramatyczne wymieranie ptaków w wyniku drapieżnictwa kotow domowych i ich nieodpowiedzialnych opiekunów.
- Dziwne że to już jesień 🤨. Pozdrawiam! 😊
- Szacun, ze chce wam sie to robic :D ja tylko polewam to co mam, i przycinam jak zarosnie na garaz xd
- Proszę o wskazanie sprawdzonego miejsca, w którym dostanę dobre nasiona szpinaku i rzodkiewki.
Serdecznie dziękuję 🏵️🌸🏵️
- Pani Izo super filmiki na każdy czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam.
- Zastanawiałam się kiedy kupić trawy teraz czy na wiosnę... teraz już wiem.😃Dziękuję i Pozdrawiam
- Dziękuję❤