Centrumogrodniczne.plPORAŻKI W SEZONIE 2021. Uprawa batatów. Uprawa imbiru. Uprawa kurkumy. Ogrodnictwo z Kasia in Ale mi wstyd 😀 W tym sezonie na koncie mam 3 porażki, choć w sumie to bardziej zaniedbane rośliny, niż porażki 🤨 więc wstyd mi jeszcze bardziej! Dajcie znać w komentarzach, jak udała Wam się uprawa batatów, kurkumy i imbiru. SKLEP https://sklep.kasia.in/ growbag https://bit.ly/3fk. PORAŻKI W SEZONIE 2021. Uprawa batatów. Uprawa imbiru. Uprawa kurkumy. Ogrodnictwo z Kasia in.
- Imbir podobno bardzo się rozrasta dopiero po 2 latach od posadzenia
Warto też zobaczyć na stronie: dj lublin , zawsze też można w necie poszukać. - U mnie bataty jeszcze gorzej lol 2 nędzne sztuki. Za to imbir - miodzio! Zostawiony sam sobie, w donicy, w rogach szklarni i udały się elegancko ❤️ Ziemniaki sobie już na stałe darowałam 😉
- Bataty uprawiałem w dwóch growbagach. w sumie jakieś -8 sadzonek. Wyszło dużo bulw, ale w rozmiarach marchewek. część już poszła do tajskiej zupy jarzynowej, reszta do pieczenia. W sumie jakieś 2,5 kg. Zabrakło jeszcze jednego ciepłego miesiąca. Sadzonki wyprodukowałem dopiero na przełomie marze/kwiecień. W przyszłym roku zabiorę się za to na początku lutego.
- 😘🙂👍
- Witam. Próbowałem z batatami kilka razy. Sadzonki otrzymywałem ze słoika. Ale po wsadzeniu do ziemi sadzonki chorowały. Na liściach pojawiały się białe krostki i liście usychały. Na początku myślałem, że to wina ziemi. Więc pozostawiłem je na cebuli w wodzie. Też na sadzonkach po pewnym czasie pokazywały się te białe krostki - czyli to nie była wina ziemi. Nic z moich prób nie wyszło.
- !!!
- Z imbirem też porażka bo były w podobnej skrzyni, za późno przesadziłam do grządki podwyższonej
- U mni tez porazka z wyjatkiem krzaka,ktory byl posadzony razem z batatem rozplodnikiem.
- Pani Kasiu, ja uprawiałam bataty w tunelu foliowym w 8-litrowej donicy. Zbiory miałam dość spore, jak na tą objętość, niecałe 2 kg. Wsadziłam w donicę 3 małe sadzonki. Pobuszowałam trochę w internecie, jakieś filmy z upraw domowych z Indonezji. Tam wypatrzyłam, że bataty lubią ciepło, ciasno i odżywki do rozrostu korzeni(z fosforem, zdaje się), a także regularne podlewanie. Starałam się im to wszystko zapewnić. Mrówki również u mnie gnębiły korzenie. Nie trzeba zniechęcać się. Przyszły rok będzie lepszy 😊. Pozdrawiam.
- a ja ponioslem calkowita porazke,w uprawach
- Ja wsadził na działce i nićmi nie podrosły myślał że zgniły ale wypuściły liście .i to wszystko.. kiedy dokładnie trzeba wysadzić dobry tu
- Pani Kasiu gratuluję uprawy ziemniaków fioletowych .Ja od lat uprawiam zwykłe ziemniaki i zawsze mi pięknie rosną ale fioletowe to była porażka stwierdziłam że szkoda mi miejsca w ogrodzie, natomiask kurkumę mam piękną rosła w płaskiej okrągłej donicy pod gołym niebem szkoda mi było wyrywać takie ma piękne liście więc zabrałam do domu.
- Kasienko, bataty świeżutkie i do pieczenia lub na frytki nie trzeba dzielić na części. Pozdrawiam 😊
- Witam. Pani Kasiu, pierwszy raz w tym roku uprawiałem bataty. Miałem je w kastrach, posadziłem 2 sadzonki. Bulwy, które się urodziły nie były za duże ale sporo ich było, na pewno ponad 5 kg. Co ciekawe znaczna ich ilość była na spodzie kastra, przy wierzchu były pojedyncze bulwy. Być może u Pani również są jeszcze na dnie skrzyni?:) Pozdrawiam.
- Mój pierwszy rok uprawy batatów, wszystko zgodnie z Twoimi radami. Uprawa udana , ze zbioru cieszyłam się jak dziecko 😁
- Ja miałam 5 sadzonek ale na małej powierzchni i 2 duże jak ze sklepu były i takie małe jak u Pani. Jak na pierwszy raz to wydaje mi się, że ok.
- Dla mnie to żadna porażka cieszę się z tego co mam , tym bardziej cieszy bo posadziłam po raz pierwszy 😁Kasiu podziwiam twoja skromność i szczerość, dzięki twojemu kanałowi moja przygoda z ogrodem nie jest nudna 😘Pozdrawiam cieplutko🤗Dla mnie to żadna porażka cieszę się z tego co mam , tym bardziej cieszy bo posadziłam po raz pierwszy 😁Kasiu podziwiam twoja skromność i szczerość, dzięki twojemu kanałowi moja przygoda z ogrodem nie jest nudna 😘Pozdrawiam cieplutko🤗A co robiąsz z kurkumą?
- Jesteś fantastyczna, naturalna. Uwielbiam Twoje filmiki. A zbiory imbiru, batatów czy ziemniaków ma super w porównaniu ze mną bo ja nie siałam w ogóle 😂 wiec i tak jesteś najlepsza 💐
- WITAM TU AGNIESZKA , TAK TO JEST W OGRODZIE , NIE WSZYSTKO WYCHODZI !! CZASEM CZEKA SIĘ NA JAKOMŚ ROŚLINĘ I NIC Z TEGO NIE MA !!! A INNA ROŚLINA Z KOLEI NAS ZASKAKUJE !!! CHYBA KAŻDY OGRODNIK TAK MA !!! PRZYZNAJE OGRÓD W TLE WYGLĄDA ŚLICZNIE !! POZDRAWIAM CIEPŁO AGNIESZKA POLEROWICZ
- Kasiu gdzie kupiłaś te pojemniki z materiału?. Proszę o linka. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.