Centrumogrodniczne.plhttp://www.jureccy.pl/ Film przedstawiający kompleksowe wykonanie ogrodu od projektu do realizacji.. Projekt i realizacja ogrodu.
- Nie macie tego filmu w wolniejszej wersji? Chętnie bym obejrzał na spokojnie.
- Czy założono siatkę przeciw kretom ?
- Troche taras niedobrany kolorystycznie. Za ciemna szarosc. Jak juz bylo robic, to w kolorze kostki. Nie wyglada to dobrze, ani tez obmurowka tego tarasu kostka. Dom ma kamien na elewacji, w stylu bardziej country, a oni taki taras dali, bylo juz zrobic taras calu w kostce, a nie tak, jak tu. Za duzo materialow polaczone, co nie wyglada dobrze. Podjazd kostka i betonowe plyty- to tez zle wyglada, taki misz masz. Nie rozumiem tego, kto to projektowal?
- Chociaż projekt tego ogrodu skrajnie mi się nie podoba (jednak o gustach się nie dyskutuje), to samo wykonanie owszem, super. Time lapse też profesjonalnie - jak u mnie z malowaniem pokoju w nowym domu na wsi: https://www.youtube.com/watch?v=4QtXbqkljnY&t=
- Sporo praktycznych wskazówek o zakładaniu ogrodów można znaleźć w poradniku "Ogród z pasją"
http://www.egros.pl/ogrod-z-pasja-196809.html
- mnóstwo roboty, ale efekt piękny, polecam http://www.projektogrod.eu/
- Tyle roboty i warstw żeby zasiać trawę ? gratuluję braku gustu
- brzydki trawnik wyszedł poza tym ok
- Korzystałem z pomocy http://www.polskiogrod.pl/ , wykonali oni dla mnie projekt w bardzo szybkim czasie, dodatkowo bez problemu nakładali poprawki według mojego uznania. Jestem pasjonatem ogrodnictwa i w moim ogrodzie wszystko zostało zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach.
- cena takiego projektu?
- Niezła realizacja, przyjemnie się oglądało. Pozdrawiam :)
- Polecam sprzęt
- nie przesadzaj :)